TRSTĚNICE OPEN 2020 - STŘECHY SVOBODA CUP


Nebalíme to! Šance pomáhat stále žije a my uděláme vše pro to, abychom pomohli dobré věci i letos. Nebalte to spolu s námi a počítejte i s třetím ročníkem.


Zahájení turnaje - sobota 18.7.2020 v 8:30
Startovné: 1500,-
Počet hráčů v týmu: max 12
Výkop prvních zápasů - v 9:00
Hraje se na přírodní trávě.

#topomaha již potřetí. 


Pravidla dle malé kopané.

FACEBOOK ODKAZ NA UDÁLOST 


Druhý ročník se vybralo : 112 220 Kč.

Tolik peněz činí celková částka na charitativní účel. 

Přispěli partneři, kteří posílali peníze přímo za účelem charitativního využití. 

Přispěli jste vy, protože jste za 3 hodiny vyprodali neuvěřitelných 1000 lístku do naší tomboly. 

Přispěl neuvěřitelný borec Milan Svoboda, který nejen, že je generálním sponzorem turnaje, ale také vydražil podepsaný dres Petra Čecha za dechberoucích 17 000 Kč. 

Stejně neuvěřitelná Lucie Lamatová, která si za stejnou sumu odnesla dres Tomáše Součka podepsaný celým týmem SK Slavia Praha.

Přispěli jsme i my, organizátoři Jára Paseka, Marek Daneziev a Pavel Kunert, když jsme věnovali peníze za každý vstřelený gól a nakonec jsme se rozhodli i ZAOKROUHLIT celkovou částku na 115 000 Kč.

Proč? Protože padlo ještě jedno rozhodnutí - vzhledem k výši částky a tomu, že jsme nezapomněli ani na Barunku Kloboučníkovou, které byl turnaj věnován loni, jí pošleme ještě 15 000 Kč z charity letošního roku. A Daneček, jeden z miliónu tak od nás všech obdrží krásných 100 000 Kč.

Nedokážeme už zmínit každého dalšího, kdo se vzdal honoráře, nebo přihodil peníze "jen tak" do tombolové části i bez zakoupení lístku. 


Děkujeme, klobouk dolů.